MTE 1904 hivatalos weblapján!

Hírek /

A cserék döntötték el a három pont sorsát

Szerző: | Dátum: 2021-10-06 18:37:52

Elhalasztott mérkőzést pótolt a Credobus Mosonmagyaróvár, amely a Puskás Akadémia második csapatát fogadta. Varga László együtteséből Nacsa Péter és Bohner Roland hiányzott.

A 71. percben Nagy Kevin bal oldali szabadrúgását Végh Bence 11 méterről fejelte a jobb alsó sarokba. 1-0. A 84. percben egy jobb oldali szögletet a rövid saroknál érkező Vita a hosszú kapufára csúsztatott, ahonnan a labda bepattant Heinrich kapujába. 1-1. Két perc múlva rosszul szabadítottak fel a vendégek, a labda így Popov elé került, aki egy pattanás után 13 méterről kilőtte a hosszú alsót. 2-1. A mély talajon lejátszott mérkőzés kevés helyzetet hozott. A Credobus Mosonmagyaróvár a cserejátékosok jó teljesítményének is köszönhetően megérdemelten győzött a Puskás Akadémia második csapata ellen, ezzel pedig négy nap alatt már a második találkozóját nyerte meg.

Varga László együttese vasárnap a Komárom otthonában lép pályára.

Credobus Mosonmagyaróvár – Puskás Akadémia FC II 2-1 (0-0)

Mosonmagyaróvár, 150 néző

Vezette: Szalai L.

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Czingráber, Debreceni, Deák, Jasarevic, Tóth L., D’Urso (Végh B., 58.), Nagy K. (Horváth K., 82.), Illés (Szegő, 58.), Szalka (Popov, 82.), Boros G. (Nagy Zoárd., 52.). Vezetőedző: Varga László

Puskás II: Kiss Á. – Nahirnij, Vita, Papp K., Posztobányi, Bakti (Szabó V., 82.), Mayer, Weslen (Janyickij, 82.), Nagy Zalán (Kocsis, 68.), Molnár B. (Kicsun, 58.), Magasföldi. Vezetőedző: Nagy Ádám

Gsz.: Végh B. (71.), Popov (86.), ill. Vita (84.)

Varga László: - A Gárdony ellen nagyon gyorsan jött ez a mérkőzés, ahol egy jó Puskás Akadémiát sikerült legyőznünk. A mai napon a helyzetkihasználásunk is rendben volt, az pedig külön öröm, hogy miután egyenlített a Puskás azonnal tudtunk válaszolni. Gratulálok a srácoknak,

Nagy Ádám: - Mióta én vagyok az NB III-as csapat edzője talán ma produkáltuk a legérettebb játékot. Sajnálom a végjátékot, amit megint elveszítettünk. Ebben javulnunk kell a folytatásban.