Bravúros döntetlen Kisvárdán KISVÁRDA-CREDO 3-3 (1-1)

Szerző: Válint Angéla | Dátum: 2017-07-30 21:42:33

Kisvárdán 1100 néző előtt került sor a 2017/2018-as szezonnyitó mérkőzésünkre.

Kisvárda:

Molnár F. Tamás- Fodor Ákos- Marcolini Dantes Bertucci Lucas - Izing Martin- Papucsek Barna- Sergiu Adrian Oltean (46' Oláh Gergő) - Gosztonyi András (75' Horváth Zoltán)- Matija Misic- Hej Viktor- Zanko Hryhory (68'Vezhdel Ivan)- Lukács Raymond Barna Cserék: Zöldesi Illés- Horváth Zoltán- Bohdan Melnyik - Vári Barnabás- Oláh Gergő- Vezhdel Ivan- Délczeg Gergely

Credobus Mosonmagyaróvár:

Tarczy Pál- Juhász György- Zsirai Martin- Schmatovich Gábor- Laki Balázs- Bohner Roland- Tóth Levente Milán (76' Kovács Botond)- Szpirulisz Markosz Antonisz- Vágó Levente Martin (86' Kószás Krisztián) - Lőrinczy Attila (68' Bartos Julián)- Katona Károly Cserék: Boros Tamás- Kovács Botond- Darázs Péter- Bartos Julián- Kószás Krisztián- Winkler Levente- Huszárik Zsolt

Az első félidőben a hazai csapat játszott fölényben, de nekünk is voltak lehetőségeink.

A második félidőben a kisvárdai csapat  felülkerekedett és könyörtelenül kihasználta csapatunk hibáit, így 3-1es vezetéshez jutott.

Már mindenki elkönyvelte Várda győzelmét, de a végére maradt a poén. A játékvezető két percet hosszabbított és ez a két perc elég volt, hogy csapatunk kiegyenlítsen, így bravúros döntetlen született a jó erőkből álló feljutásra is esélyes Kisvárda otthonában.

Kondás Elemér Kisvárda vezetőedzője:

„Változatos mérkőzés volt. Az első félidőben saját magunknak rúgtunk gólt. A második félidőben felülkerekedtünk és megérdemelt két gólos vezetéshez jutottunk. De érthetetlenül a végére kiengedtünk, így egy megnyert mérkőzésen értékes pontokat veszítettünk.”

Várhidi Péter Credobus Mosonmagyaróvár:

„Ez a mérkőzés is bebizonyította, hogy a labdarúgásban soha nem szabad feladni. Több fordulópontja volt a mérkőzésnek, amiből úgy nézett ki, hogy rosszul jövünk ki, a végén azonban nekünk volt szerencsénk.„