góllövők: Hudák53., Novák86., ill. Czár80.

Zöldesi-Kónya,Kiss M,Devecseri,Bedi-Babati,Hudák,Barczi,(HorváthK72.) Gergényi,-Kulcsár(Madarász60.)-Novák(Balázs87.)

edző: Dobos Barna

Credobus Mosonmagyaróvár:

Heinrich-Kovács B,Vágó,Forgács,Katona-Bakos,(Stieber88.)Czár-Winklwr A,Kovács Á,(Bartos70.)Kozma(Darázs 63.)-Szabó V

Edző: Takács Gábor

53. Zalaegerszegi támadást követően középen Hudák elé került a labda, aki 25m-ről a kapu bal felső sarkába bombázott. 1-0 a ZTE javára

80. Czár középről kifelé cselezett, majd jó húsz méterről hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba. 1-1

86.Madarász ment el bal oldalon, középre passzolt, Novák jó ütembe érkezett és a hálóba pörgette a labdát 2-1.

Az első félidőben a hazai csapat irányította a játékot, de nem tudta feltörni a jól záró védelmünket, miközben mi is vezettünk kontra támadásokat.

A második félidőben egy bomba góllal megszerezte a vezetést ZTE. A gól mégis a hazaiakat zavarta meg, mert átvettük a játék irányítását. Sorozatban vezettük támadásainkat, több helyzetet is sikerült kidolgoznunk, de ezek rendre kimaradtak, Kovács Ádám, Bartos, Darázs, Bakos is egyenlíthetett volna, míg végül egy remek találattal a visszatérő Czár Richárdnak sikerült. A játék képe ezután sem változott szerettük volna kicsikarni a győzelmet. Egy kontra akció végén mégis a hazai csapat szerzett három pontot érő találatot.

Színvonalas jó iramú mérkőzést játszottunk, csapatunk az elmúlt heti kilátástalan játéka után egy másik arcát mutatta. A második félidő alapján legalább egy pontot megérdemeltünk volna, a feljutásért küzdő zalai csapat ellen. A második félidei játékunk bizakodásra adhat okot a következő Monor elenni találkozón.

Dobos Barna:

Nehéz mérkőzésre számítottunk, amit még tetézett a csúszós talaj és a nagy eső. Az első félidő a mienk volt, de nem tudtuk feltörni a jól záró vendégvédelmet. Vezetésünk után fölénybe került ellenfelünk, több helyzetük is volt. Csapatunk erejét mutatja, hogy így is nyerni tudtunk.

Takács Gábor:

Mindkét csapatnak gratulálok, a nézők biztosan jól szórakoztak. Egyenlő ellenfelei voltunk a bajnokesélyes hazaiaknak. Elindultunk egy úton, és a második félidei játékunk alapján bizakodhatunk egy jobb folytatásban.

Fozó: Zalai Hírlap