Credobus Mosonmagyaróvár-Budafoki MTE 0-2 (0-1)

Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2019-04-01 11:09:12

gól: Kovács Dávid 22.és a 87. percben mindkettőt büntetőből.

MTE: Somogyi-Kozma,Sziklási,Vágó,Darázs,-Bartos,(NagyI 55.)Zsirai,(Bakos 65.) Kovács Á,Eszlátyi-Szabó V,(Gálfi 69.)Jelena

edző: Tóth András

Budafok: Kovács Z-Végh,Vaszicsku,Kheisz,Kirják-Vass,Oláh-Kercsó,(Farkas90.)Kulcsár(Pölöskei 73.),Vankó(Veszelinov81.)-Kovács D

edző: Csizmadia Csaba

22. A hazai védők saját tizenhatosuk előtt eladták a labdát, így Kulcsár indította Kovács Dávidot, akit Darázs buktatott a büntető területen belül, a játékvezető 11-est ítélt, amit a sértett biztosan értékesített 0-1.

43. Bartos ugrott ki középen, a bal sarokba lőtt, de a partjelző lest jelzett, így a találat érvénytelen volt.

47. A második félidő egy szintén meg nem adott góllal indult, most a vendégek találtak a hazai kapuba, de szintén lesről.

87.Ismét óriásit hibázott a hazai védelem, újra saját védő harmadban adták el a labdát a hazaiak. A labda Kercsó elé került, akit Bakos buktatott, újabb büntető. Kovács másodszor sem hibázott. 0-2.

A hazai csapat pontatlanul, rengeteg hibával játszott, a második félidőben enyhe fölényt tudott ugyan kiharcolni, sorozatban érkeztek a beadások, szögletek a vendégkapu elé, de ezeket a budafoki védők biztosan hárították. Végül az utolsó percekben ismét hatalmasat hibázott az MTE védelme így a Budafok örülhetett.

Csizmadia Csaba:

Profi módon hozta le a mérkőzést a csapat. Úgy látjuk, egyre jobban megtalálja helyét a csapat. Kiléptünk az árnyékunkból.