Ceglédi VSE-Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (1-0)

Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2019-04-16 12:18:11

Credobus Mosonmagyaróvár: Somogyi-Kozma,Sziklási,Forgács,Németh Á-Zsirai,Bakos (Bartos 71.)-Kovács Á (Szabó V 46.)Nagy I,Eszlátyi-Jelena (Winkler 46.)

edző: Király József

Cegléd: Mursits-Wild,Farkas,Preklet,Fejes-Ágoston,Sigér-Lukács,(Szilágyi64.)Oldal T,(Csirmaz71.)Földi-Olasz

edző: Schön László

40. Bal oldalról adtak be szögletet a hazaiak, röviden szabadított fel védelmünk, a kipattanó labda Sigér elé került, aki mintegy 20méterről a kapu közepébe lőtt 1-0 a Cegléd javára

55. A Cegléd játékosa Földi a félpályánál nyújtott lábbal rácsúszott Winkler András sípcsontjára, a durva szabálytalanságért a játékvezető azonnal kiállította a hazai támadót.

57. Oldal futott el baloldalon, emelése a bal kapufáról pattant ki.

60. Sikerült egyenlítenünk, Eszlátyi középen kapott labdát kb. 17méterre a kaputól, lövésébe Nagy István még beleért, így a labda a bal alsó sarokba vágódott. 1-1

68. Kozma tört be a Cegléd büntetőterületére, a hazai védők buktatták. A játékvezető azonban nem látta szabálytalannak az esetet.

Mindkét csapat, helyzetéből adódóan idegesen kapkodva sok hibával játszott. Folyamatos játék nem alakult ki, a hazaiak főleg pontrúgásokkal jutottak el a kapunkig. Az első félidő hajrájában fölénybe került a Cegléd, és egy szöglet után megszerezte a vezetést.

Félidőben Király József kettős cserével próbálta felrázni csapatunkat. A kiállítás után fölénybe kerültünk, sorra vezettük támadásainkat, de egy kivétellel, amikor is kiegyenlítettünk, a döntő pillanatokban hibáztunk. Az ellenfél eben a periódusban kontrákkal próbálkozott. Sajnos a játékvezető Kozma buktatásánál nem ítélt büntetőt, így maradt az 1-1. A döntetlen eredmény igazából egyik csapatnak sem jó.

Schön László:

Kihoztuk ebből a mérkőzésből a maximumot, hiszen 35 percen keresztül emberhátrányban játszottunk. Egy figyelmetlenség elég volt ahhoz, hogy ellenfelünk kiegyenlítsen. Nem tudom elmarasztalni játékosaimat. Ennyi van most a csapatban.

Király József:

Küzdelmes mérkőzésen az első félidőben a Cegléd, a másodikban mi álltunk közelebb a győzelemhez. Sajnos nem tudtuk kihasználni az emberelőnyt.