Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2019-05-13 13:16:05

Credobus Mosonmagyaróvár S:-Somogyi-Kozma, Sziklási, Forgács, Zsirai-Bakos,(Nagy I55.) Czár(Németh Á55.)-Szalka,(Jelena63.)Kovács Á,Eszlátyi-Szabó V

edző: Király József

Csákvár: Markek-Papp,Dulló,Baranyai,Deutsch-Farkas,Mészáros-Szabó M,(Oroszi 81.)Sándor(Molnár Cs76.),Galambos(Simon63.)-Baracskai

edző: Szijjártó István

9. perc Szalka passzolt a középen kilépő Czár elé, aki óriási helyzetből mintegy nyolc méterről a kapusba lőtte a labdát.

22. perc Ismét Szalka adott remek labdát, Kovács Ádám nagy helyzetbe került, de a vendég kapus védett.

34.perc Eszlátyi futott el a jobb oldalon, már csak a kapussal állt szemben. Első lövését védte Markek, a kipattanóval  Eszlátyi ismételhetett, de a felső kapufára lőtt.

48. perc Szabó M jobb oldalról passzolt középre a kapunk elé, beadása Kozmáról a hálóba pattant (öngól) 1-0 a Csákvár javára.

89.percben egy bal oldali Csákvári akciót követően védőink röviden mentettek. A labda Molnár Csaba elé került, aki 16méterről a bal alsó sarokba lőtt 2-0 a Csákvár javára.

Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. Három „ajtó ablak” helyzetet puskáztunk el .

A második félidő elején a vendégcsapat egy szerencsés találattal előnyhöz jutott, ez letaglózta csapatunkat. Ettől kezdve reményvesztetten játszottunk. A mérkőzés végén a Csákvár egy újabb találattal bebiztosította győzelmét. Csapatunk így kiesett az NB2-ből.

Király József:

A mai mérkőzésen ismét saját magunkat vertük meg. A bekapott öngól után lélekben feladtuk. Sajnálom az óvári szurkolókat a kiesés miatt. Van egy nagy szelet torta, amiből remélem mindenki kiveszi  a részét.

Szijjártó István:

Végre ránk fért ez a győzelem a tavaszi vajúdásunk után. Télen sok változás történt nálunk, úgy érzem becsülettel játszottunk tavasszal.