MTE 1904 hivatalos weblapján!

Hírek /

U15: győzelem az Üstökös ellen, Borsodi duplával debütált

Szerző: Borbély Attila | Dátum: 2019-08-14 11:29:49

U15-ös csapatunk negyedik felkészülési mérkőzését is lejátszotta, az Üstökös FC csapatánál vendégeskedve Győrben. A kezdeti pontatlanságok ellenére, a srácok képesek voltak mérkőzés közben fejlődést produkálni, aminek köszönhetően magabiztos győzelemnek örülhetett a társaság. A csapatnak már csak egy felkészülési mérkőzés szerepel a programjában (MITE – 08.15., csütörtök 9:30), hogy aztán magabiztosan kezdhessék meg a bajnoki rajtot.

Borbély Attila, az MTE U15 csapatának edzője: "Nagyon dinamikátlanul és pontatlanul kezdtek a srácok, aminek következtében könnyedén akár több gólos vezetésre is szert tehetett volna ellenfelünk. Rengeteg labdavesztést produkált a csapat, amit tovább súlyosbított az elégtelen mennyiségű és minőségű labda nélküli  mozgás. A második harmadban már javult a mentalitás és egyre inkább sikerült átvenni a mérkőzés irányítását, ami a játékosok határozottságán is meglátszott. A harmadik harmadra sikerült a csapatnak teljesen felőrölni, így akár még nagyobb arányú győzelem is lehetett volna a vége. A kezdés ugyan csalódáskeltő volt számomra, mégis nagy pozitívumként értékelem a csapat, mérkőzés közben tanúsított fejlődését. Örülök, hogy a játékosok állóképessége is bizonyítja, jó munkát végeznek a srácok a felkészülés során."