U19, U17: mindkét csapatunk ikszelt a Gyirmóttal

Szerző: Horváth Csaba, Németh Barnabás | Dátum: 2019-11-21 09:34:36

Megyei rangadót rendeztek vasárnap az U19-es bajnokságban, hiszen a Gyirmót gárdája látogatott a Wittmann Parkba. Ezúttal gyengébb mérkőzést produkáltak a csapatok, leginkább mezőnyben folyt a játék, első félidőben nagy lehetőség nem adódott egyik csapat előtt sem. Második 45 percben már voltak helyzetek, a hazaiaknak több is, de talán igazságosnak mondható a pontosztozkodás.

U19-es bajnoki mérkőzés, Mosonmagyaróvár

Credobus Mosonmagyaróvár U19 – Gyirmót FC U19 0-0

MTE U19: Gyergyádesz M. – Bertalan D. (Neuberger G.), Schultz A.,Pandur G., Szabó Cs. – Gáncs B., Bölönyi B. (Gaál-Horváth K.),Benkovich Zs. – Wurm K., Szekeres E. (Farkas F.), Szimhardt M. (Szarka Z.)

Edző: Horváth Csaba

Horváth Csaba, a MTE U19-es csapatának edzője: „Gyengébb mérkőzés volt, mint amire számítani lehetett. Nem azt a játékot nyújtottunk, amit szoktunk, sok technikai hibát vétettünk. Ugyan nagy ziccerek aránya 3:1 volt a javunkra emlékeim szerint, mezőnyjátékot is figyelembe véve sajnos reálisnak mondható a döntetlen.”

U17-es bajnoki mérkőzés, Mosonmagyaróvár

Credobus Mosonmagyaróvár U17 - Gyirmót FC U17 1-1

MTE U17: Deák, Németh, Tál, Harkai, Bertók, Svarda, Baróti (Rába), Bucsuházy (Zsigmond), Marekker (Szabó), Puszter, Schwartz (Kovács)

Gólszerzőnk: Schwartz

Németh Barnabás, a MTE U17-es csapatának edzője: „Komoly kis futballt mutattunk be. A játék minden elemében felülmúltuk ellenfelünket. Kizárólagosan a támadás befejezéseink hatékonyságával vagyok elégedetlen, a kialakult végeredmény nem releváns a játék képét tekintve.”