13 HEINRICH MÁRK 5 ZSIRAI MARTIN 6 KOVÁCS BOTOND 7 ESZLÁTYI ISTVÁN 8 KAPACINA VALER 9 KULCSÁR KORNÉL 16 VÁGÓ LEVENTE MARTIN 18 LŐRINCZY ATTILA 19 SZÉPE JÁNOS 27 SZPIRULISZ MARKOSZ ANTONISZ 77 KATONA KÁROLY 1 BOROS TAMÁS 11 BARTOS JULIÁN 14 WINKLER ANDRÁS 23 MALY DOMINIK 87 BAKOS BENCE 89 HUSZÁRIK ZSOLT 98 ZSIGMOND KEVIN 1 GAZSI TAMÁS ZSOLT 2 MOLNÁR RÓBERT 5 HORGOSI DONÁT 7 TÓTH LÁSZLÓ 8 FARKAS AURÉL 9 OLASZ DÉNES 16 BERDÓ PÉTER 22 PANTOVIC NIKOLA 23 JASAREVIC MAHIR 24 PAPP SZILÁRD 26 LAKATOS CSABA 12 HRABINA ALEX 3 BALOGH MIKLÓS 6 KENDERES ZOLTÁN 10 PINTÉR NORBERT 14 NYERGES ARNÓ 18 ANGYAL NORBERT 27 FÖLDI MARCELL SÁNDOR
Vezető edző: VÁRHIDI PÉTER Vezető edző: BALOGH PÁL
Játékvezető: SZABÓ ZSOLT
Perc Esemény
‘1 Elkezdődött a mérkőzés
‘2 Hazaiak kaptak szabadrúgást amit a vendég kapus hatástalanított egy öklözéssel
‘2 A hazaiak szöglete elszállt mindenki fölött , vendégek kirúgással jönnek
‘4 Zsirai szabálytalankodott a félpályánál , vendég szabadrúgás következik
‘6 A vendégek próbálkoztak a tizenhatos környékéről ami megpattant egy hazai játékoson , a szöglet falt miatt hatastalan
‘22 A vendég csapat egy szép támadás után lőtt kapura , a kapus szépet védett a labda kipattant szögletre . A beérkező labdát a kapus ütötte ki , de ütés közbe fellökték. Hazaiak jönnek szabdarúgással
‘26 A hazaiak szabadrúgása a kapu felé tekeredett a vendég kapus pedig borzasztóan helyezkedett, nem sokkal kerülte el a kaput
‘32 Ugyan olyan szituáció csak most a haza térfélen , de a kapus szögletre ütötte. A szögletet utána a hazai védők hatástalanították
‘45 Egy mozgalmas első félidő után mentek félidőre a csapatok . 0-0 az első félidő
‘45 Elkezdődött az első félidő
‘45 El kezdődött az második félidő 2*
‘57 Hazai csapat jött szögletrúgással amit a kapus kiütött
‘61 Zsirai Martin kapott sárga lapos figyelmeztetést
‘65 A vendég csapat szerezte meg a vezetést , az állás 0-1
‘78 A hazaiak rúgtak ígéretes helyről szabadrúgást, a kapus bravúrral védett
‘82 A vendégek egy nagyszerű kontrával riogatták a hazaiak kapuját, de a lövés elkerülte a kaput
‘89 Hazai szabadrúgás mindenki között elpattogott , kirúgás következik
‘90 Egy pörgős meccs végén 0-1 vonulnak az öltözőbe a csapatok.

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR értékelője

„ Várhidi Péter: Az első olyan mérkőzésünk volt, ahol végig mi irányítottunk. Ehhez a játékhoz szerencse is kell. ”

SZOLNOKI MÁV FC értékelője

„ Balogh Pál: Hosszú böjt után nagyon fontos három pontot szereztünk. Amiért jöttünk azt sikerült elérnünk. Remélem ez a siker lökést ad csapatomnak. „