MTE 1904 hivatalos weblapján!

Hírek /

Zsinórban öt győzelem, ezúttal öt gólt szerezve

Szerző: | Dátum: 2021-10-20 17:10:40

A legutóbbi négy bajnokiját megnyerő Credobus Mosonmagyaróvár a négy meccs óta veretlen Kelen SC-t fogadta. Varga László együtteséből Nacsa Péter és Bohner Roland hiányzott.

A hazai csapat aktívan kezdte a találkozót, és több helyzetet is kidolgozott. A 25. percben Szalka az alapvonalról passzolt vissza Jasarevichez, aki 5 méterről az üres kapuba továbbított. 1-0. A 67. percben Nagy Kevin bal oldali szögletét Deák 7 méterről fejelte a Kelen kapujába. 2-0. Négy perc múlva megint Nagy Kevin ívelt középre egy szögletet. Ezúttal Debreceni 11 méterről fejelt a hálóba. Az MTE csapatkapitánya védő létére már hét gólt szerzett ebben az idényben. 3-0. A 79. percben Nagy Kevin szöglete után Debrecenitől Boroshoz került a labda, aki közelről a hálóba passzolt. 4-0. A 91. percben Szegő tette a védők mögé a labdát, amire Popov csapott le, és ballal a hosszú sarokba lőtt. 5-0. A Credobus Mosonmagyaróvár a játék minden elemében felülmúlta ellenfelét, és ilyen arányban is teljesen megérdemelten győzött.

Varga László együttes vasárnap az ETO II otthonában lép pályára. A találkozó 11 órakor kezdődik.

Credobus Mosonmagyaróvár – Kelen SC 5-0 (1-0)

Mosonmagyaróvár, 200 néző

Vezette: Gáspár A.

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Czingráber, Debreceni, Deák, Jasarevic (D’Urso, 78.), Tóth L., Végh B. (Simita, 78.), Nagy K., Illés (Szegő, 62.), Szalka (Popov, 80.), Boros G. (Nagy Z., 80.). Vezetőedző: Varga László

Kelen: Besze – Egyed, Kertai, Soós, Oliveira (Kádár, 65.), Lipcsei Á., Horváth M., Borbély B. (Megyesi, 85.), Lustyik (Balogh T., 85.), Babinszky (Módly, 46.), Tímári. Edző: Harmati Tamás

Gsz.: Jasarevic (25.), Deák (67.), Debreceni (71.), Boros (79.), Popov (91.).

Varga László: - Büszke vagyok a csapat mai teljesítményére. Örülök, hogy végig koncentráltan, türelmesen játszottunk, erre lesz szükségünk a folytatásban is.

Harmati Tamás: - Az osztály egyik legjobb csapatával játszottunk. A Mosonmagyaróvár gyorsan, ötletesen futballozott, ezzel pedig ma nem tudtuk felvenni a versenyt.