Óriási fordítással győzelem a Bicske ellen

Szerző: | Dátum: 2022-03-21 08:47:17

Jó formában lévő csapatok találkoztak egymással vasárnap, hiszen a hazai pályán szereplő Credobus Mosonmagyaróvár 17, a Bicske pedig a 9 bajnoki óta nem szenvedett vereséget. A hazai együttesből Tóth László eltiltás miatt hiányzott, és Deák István sem állhatott rendelkezésre. A mérkőzés előtt Mészáros Istvánra, az MTE korábbi játékosára, örökös tagjára emlékeztek az egybegyűltek, aki a múlt héten hunyt el.

A 15. percben egy óvári kontra végén Illés lábát húzták el a tizenhatoson belül, amiért a játékvezető büntető ítélt. Debreceni bal alsóba tartó tizenegyest Szűcs bravúrral védte. A 23. percben kisszöglet után a vendégek balról íveltek középre, bent pedig egy keveredés után Vékony elé került a labda, aki 5 méterről a kapuba lőtt. 0-1. A 72. percben két cserejátékos hozta össze az egyenlítő találatot. Szegő balról húzott befelé, majd remek ütemben kiugratta Nagy Zoárdot, aki 14 méterről a kapuba lőtt. 1-1. Négy perc múlva egy lecsorgó labdát Végh Bence 5 méterről nagy erővel bombázott a hálóba. 2-1. A 87. percben Szalka ugratta ki pazarul Nagy Zoárdot, aki a kapus mellett is elhúzta a labdát, majd 6 méterről az üres kapuba gurított. A Credobus Mosonmagyaróvár nagyot küzdve, megérdemelten gyűjtötte be a három pontot, köszönhetően a cseréknek is, aki kiválóan szálltak be, és eldöntötték a találkozó sorsát.

Varga László együttese legközelebb március 27-én a Puskás Akadémia második csapatához látogat.

Credobus Mosonmagyaróvár – Bicskei TC 3-1 (0-1)