MTE 1904 hivatalos weblapján!

Hírek /

Hasznos edzőmeccs az ETO ellen

Szerző: | Dátum: 2022-07-10 11:18:05

A Credobus Mosonmagyaróvár a megyei rivális ETO FC Győrt fogadta. Jó iramú mérkőzésen, mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. A 63. percben Kiss Máté 25 méteres szabadrúgása a jobb felső sarokban landolt, ez pedig el is döntötte a találkozót. 0-1. Egy hajtós, küzdős mérkőzésen mindkét csapat sokat mutatott magából, ami bíztató lehet a jövőre nézve.

A Credobus Mosonmagyaróvár szerdán az Inter Bratislavát fogadja. A találkozó 18 óra 30 perckor kezdődik.

Credobus Mosonmagyaróvár – ETO FC 0-1 (0-0)

Mosonmagyaróvár, 200 néző

V.: Horváth T.

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Papp Sz., Debreceni, Deák, Nagy K., Dezamits, Sajbán, Tóth L., Végh B., Illés, Nagy Z. Vezetőedző: Varga László

Cserejátékosok: Slakta, Molnár M. (kapusok), Czingráber, Szabó R., D’Urso, Simita, Gáncs, Monori, Borsodi, Sipos.

ETO FC Győr: Fadgyas – Kovács K., Fodor, Csonka, Vincze Á., Toma, Tuboly, Óvári, Bencze, Vitális, Priskin. Vezetőedző: Tímár Krisztián

Cserejátékosok: Ruisz (kapus), Kiss B., Csinger, Forgács, Kiss M., Tamás K., Szabó T., Erdei, Lacza, Farkas B., Bacsa.

Gsz.: Kiss M. (63.)

Varga László: - Nagyon jól szolgálta a felkészülésünket a mai találkozó. Mindkét csapat kitett magáért, és felvállalta az előre játékot. Alakul a csapat, de nem elégszünk meg ennyivel, folytatjuk a kemény munkát.

Tímár Krisztián: - Nagyon jó iramú mérkőzést játszottunk. Az eredménnyel igazából nem foglalkozunk, annak örülök, hogy láttam azt, a csapat mentalitása olyan, amilyennek elképzeljük. Amit kértem tőlük, hogy kezdeményezőek legyünk, előre védekezzünk, az megvolt. Gyakorlunk, edzünk tovább, hogy a hatvan percet ki tudjuk tolni kilencvenre, mert ugye a játékosok hatvan-harminc percet játszottak ma.