Szerző: | Dátum: 2025-03-19 22:08:00
Mikor és hol ismerkedtél meg a labdarúgással?
Már óvodás koromba bele szerettem ebbe a sportba és Kovács Béla bácsi és Cs.Kovács Laci bácsi kezei alá kerültem az ovi foci program keretén belül. Így kerültem be az ETO korosztályos csapatába 5 évesen. Természetesen minden a fociról szólt akár iskolában a szünetekben vagy a parkokban hétvégén nagyon sok időt töltöttem el ezzel a sporttal. Mondhatom ez volt a mindenem. Megjárva azt a bizonyos "létrákat" egyre komolyabb lett a történet.
Mi motivált arra hogy edző legyél?
Őszintén, nem gondoltam rá először. Még játékos voltam amikor felkértek hogy segítsek, szívesen is mentem 8 éves gyerekekhez 1-2 edzésre. Két héttel később már én voltam az edzőjük. Érdekes történet mert a semmiből jött, viszont hamar rá jöttem arra hogy igen is valami érzékem van hozzá. Onnantól fogva viszont eldőlt bennem hogy ebben látom magam a jövőben.
Mit szeretnél elérni az edzősködésben?
Persze, vannak vad álmok, célok amiért dolgozik az embert viszont a realitás talaján maradva, egyenlőre a saját magam fejlesztése, fejlődése az a prioritás.
Hogy telnek az edzői közösség mindennapjai? Milyen a viszonyod edzőtársaiddal?
Hangulat remek! Nemrég csöppentem bele ebbe a közösségbe ahol kimondottan gyorsan sikerült is beilleszkednem. Az első pár hét alatt rájöttem hogy Egy olyan közösségről beszélünk akik évek óta együtt vannak és egy közös célért dolgoznak. ... Örülök neki, akár szakmailag vagy civil éleben is bármikor bárkihez bátran tudok fordulni!
Melyik korosztályok állnak hozzád a legközelebb?
Nem tudom a választ a kérdésre! Vonz a felnőtt futball, ugyan akkor csodás látni amikor egy utánpótlás játékos időszakról időszakra mekkora fejlődésen megy át.
Mit üzensz azoknak akik edzők szeretnének lenni a későbbiekben? Hogy induljanak el ezen az úton?
Sokan azt hiszik a ma napig hogy az edzőség az abból áll hogy le teszek 4 bóját és kész! Borzasztó sok apróág, folyamatos gondolkozás, tervezés és még sorolhatnám. Viszont nem elvenni szeretném egy fiatal kedvét sem, igen is próbálja meg és fejlessze magát.
Mi lenne a foglalkozásod, ha nem a labdarúgással dolgoznál?
Passz, valószínűleg akkor is valamelyik sportágban tevékenykednék.
Végül : van e olyan futballstílus vagy bajnokság, csapat ami közel áll hozzád?
Ha van rá lehetőségem angol mérkőzéseket preferálom megnézni de nem zárkózom el más bajnokságok elől sem.
1. | BICSKEI TC | 57 |
2. | CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR | 54 |
3. | VSC 2015 VESZPRÉM | 46 |
4. | ETO AKADÉMIA | 40 |
5. | PUSKÁS AKADÉMIA FC II. | 38 |
6. | BUDAÖRS | 37 |
7. | KOMÁROM VSE | 33 |
8. | III. KER. TVE | 32 |
9. | ÉRDI VSE | 31 |
10. | FC SOPRON | 26 |
11. | ÚJPEST FC II. | 25 |
12. | DOROGI FC | 23 |
13. | BALATONFÜREDI FC | 22 |
14. | SZOMBATHELYI MÁV HALADÁS VSE | 19 |
15. | GYIRMÓT FC GYŐR II. | 15 |
16. | KELEN SC | 14 |
H-9200 Mosonmagyaróvár, Wittmann Antal Park 1.
Telefon: +36 96/576-377
E-mail:
2016-2024 © MTE 1904 - A weboldal teljes tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. Minden jog fenntartva.
A weboldalt tervezte és készítette: Ozsvár Zsolt e.v.