Szerző: Zalka Péter | Dátum: 2017-11-27 10:12:52

Credobusz Mosonmagyaróvár-ZTE FC 3-1 (1-0)

Credobus Mosonmagyaróvár: Tarczy-Bohner,Szépe, Szpirulisz,Katona-Zsirai,Vágó-Lőrinczy,Laki,(Huszárik 73.)Kapacina,(Bartos 46.)-Tóth L(Kovács B 88.)

vezetőedző: Várhidi Péter

ZTE FC: Szappanos-Nagy G,(Balázs 75.)Koszó,Nagy T,Bedi-Patvaros,Dubek-Fujsz,Ágoston,(Végh56.) Babati,-Paudits(Vermes 56.)

vezetőedző: Spisljak Zoran

21. Lőrinczy bal oldali szabadrúgása a zalai védőkről  Szpirulisz elé pattant aki tíz méterről higgadtan a hálóba gurított. 1-0 a Credobus  javára

24. Kapaczina bal oldali beadását Laki lőtte a hálóba, de a játékvezető les címén érvénytelenítette a

találatot.

Az első félidőben több gólszerzési lehetőségünk is volt így megérdemelten vezettünk.

59. Lőrinczy ismét bal oldalról lőtt a kapu elé egy szabadrúgást, amit Tóth L a rövid sarokra érkezve a kapu bal oldalába csúsztatott 2-0

64. Szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat. Lőrinczy lövése a jobb kapufáról a hálóba vágódott 3-0.

69. Bedi tört be a hazai büntető területre, majd elesett. A játékvezető túl szigorúan büntetőt ítélt.    A tizenegyest Babati  értékesítette 3-1.

Csapatunk jó játékkal  biztos, és megérdemelt győzelmet aratott a kapura veszélytelen Zalaegerszeg ellen.

Spisljak Zorán: Gratulálok az ellenfélnek. Továbbra is sokat kell még dolgoznunk a helyzetek kialakításáért, amiből a második félidőben volt bőven.

Várhidi Péter: Gratulálok a csapatnak. Egy jó képességű ellenfelet tudtunk legyőzni. Az első perctől koncentráltak voltunk, és ez meghozta a sikert.