Kiütéses vereség a III. Kerület ellen

Szerző: Horváth Péter | Dátum: 2019-09-08 23:12:55

A Credobus Mosonmagyaróvár a 6. fordulóban az éllovas III. Kerületi TVE-hez látogatott, amely szép számú közönség előtt remekül kezdte a mérkőzést. A 12. percben Sili Luka passza után Kapronczai fordult kapura a tizenhatoson belül és remek gólt lőtt. 1-0. Negyven másodperc telt a második félidőből, amikor Heinrich rossz helyre ütötte egy labdát, amit Kapronczai büntetett meg. 2-0. Az 52. percben Petneházi szabadrúgása Heinrichről Révész elé pattant, aki a hálóba lőtt. 3-0. A 69. percben szépített a Mosonmagyaróvár: Farkas beadását Laki közelről pofozta be. 3-1. A 80. percben Sili Luka 25 méterről óriási bombagólt ragasztott az óvári kapuba, eldöntve ezzel a mérkőzést. 4-1. Az i-re a 19 éves Erős Noel tette fel a pontot, aki öt perccel a beállása után meglőtte a hazaiak ötödik gólját, amit újabb kapushiba előzött meg. 5-1. Az óvári csapat rangadóra készült, de nem tudott felnőni a feladathoz, így megsemmisítő vereséget szenvedett a jól játszó Kerület otthonában.

III. Kerületi TVE – Credobus Mosonmagyaróvár 5-1 (1-0)

Budapest, 1000 néző

Vezette: Sipos T.

III. Kerület: Megyeri – Szalai V., Erdei, Révész, Huszty, Bori, Petneházi, Sili, Kapronczai (Borvető, 65.), Nikházi (Czvitkovics, 73.), Rabatin (Erős N., 85.). Vezetőedző: Kemenes Szabolcs

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bohner, Bakos, Vadász, Farkas N., Czár, Dobrovolszki, Jasarevic (Szalka, 69.), Mundi (Szegi, 32.), Darázs (Hamar Á., 55.), Laki. Vezetőedző: Király József

Gólszerzők: Kapronczai (12., 46.), Révész (52.), Sili (80.), Erős N. (90.), ill., Laki (69.)

Kemenes Szabolcs: - Nagyon sokat dolgoztunk azért, hogy így játsszunk, mint ma. A játékosok mentalitása és hozzáállása példaértékű volt. Nagyon értékes győzelmet arattunk.

Király József: - A mai napon nem voltunk egy súlycsoportban a felszabadultan és jól futballozó III. Kerülettel.