MTE 1904 logo

Üdvözöljük a CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR és az
MTE 1904 hivatalos weblapján!

Hírek /

Ellenfelet kaptunk a Magyar Kupában

Szerző: Horváth Péter | Dátum: 2019-09-09 12:55:27

A Magyar Labdarúgó Szövetség kisorsolta a Magyar Kupa-főtábla első fordulójának párosításait. Ebben a körben csatlakoznak az NB I-es, az NB II-es és az NB III-as klubok a sorozathoz, köztük a Credobus Mosonmagyaróvár is.

Csapatunk ennek értelmében a Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE-t kapta. Magyar Kupa ellenfelünk a Vas Megyei I. osztályban szerepel, négy forduló után egy győzelemmel, két döntetlennel és egy vereséggel a 10. helyen áll. A mérkőzést szeptember 21-én vagy 22-én rendezik.

További párosítások:

Magyar Kupa, 6. forduló:

Érdi VSE (NB III)–DVTK (NB I)
Club Valnut Nádasd FC (megye II)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC (NB I)
Unione FC (megye I)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (megye I)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (megye I)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd (NB I)
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencvárosi TC (NB I)
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (megye I)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (megye I)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–MOL Fehérvár FC (NB I)
Kiskunfélegyházi HTK (megye I)–ZTE FC (NB I)
Sárvár FC (NB III)–DVSC (NB I)
Bonyhád VLC (megye I)–Puskás Akadémia FC (NB I)
FLAVUS Velence (megye I)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (megye I)–BFC Siófok (NB II)
Kőrösladányi MSK (megye I)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (megye I)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (megye I)–Kisvárda Master Good (NB I)
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC (NB I)
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (megye I)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (megye I)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
Szarvasi FC 1905 (megye  I)–Thermal SPA Siklós FC (NB III)
Berettyóújfalui SE (megye I)–Szajol KLK (megye I)
Heves Therm Hevesi LSC (megye I)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (megye I)–Tihanyi FC (megye I)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (megye I)–Makó FC (megye I)
SC Sopron (megye I)–WATI-Kecskéd KSK (megye I)
Csornai SE (megye I)–Tatabányai SC (megye I)
Villányi TC (megye I)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (megye I)–Herold Trans Menfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (megye I)–Credobus Mosonmagyarovár (NBII)
Nagyecsed RSE (megye I)–Nagybajomi AC (megye I)
Balatoni Vasas SE (megye I)–Kecskeméti LC (megye I)
Gönyű SE (megye I)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (megye I)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (megye I)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Ajka Kristály SE (megye I)–Balkányi SE (megye I)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)–Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (megye I)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (megye I)–Ózdi Kohász SC(NB III)
Egerszalók SE (megye I)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (megye I)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (megye I)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (megye I)–MVSC-Miskolc (megye I)
Olajmunkás SE Gellénháza (megye I)–Sárbogárd SE (megye I)
Szegedi VSE (megye I)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (megye I)–Vép VSE (megye I)

/Félkövérrel a Győr-Moson-Sopron megyei csapatok./

NB III Nyugati csoport

1.Credobus Mosonmagyaróvár100
2.BVSC-Zugló88
3.VLS Veszprém80
4.ETO Akadémia67
5.Puskás Akadémia FC II66
6.Bicskei TC62
7.Pápai Perutz FC59
8.Tatabányai SC57
9.FC Nagykanizsa53
10.Kaposvári Rákóczi FC53
11.MOL Fehérvár FC II52
12.ZTE FC II48
13.Balatonfüredi FC47
14.Érdi VSE46
15.Kelen SC42
16.Gyirmót FC Győr II40
17.Komárom VSE35
18.SC Sopron28
19.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő22
20.TARR Andráshida SC11

Elérhetőség

H-9200 Mosonmagyaróvár, Wittmann Antal Park 1.
Telefon: +36 96/576-377
E-mail:


CREDOBUS Mosonmagyaróvár - MTE1904 az Instragramon

Fő támogatónk

Credo autóbuszok - Kravtex-Kühne Csoport - Credo Bus and Coach

További támogatóink

I <3 Mosonmagyaróvár Óvár Építőipari Kft. FÉM-FLEX Épületgépészeti és Fémipari Kft. Opel Autentik Mosonmagyaróvár FRESHPOINT Kft. Alcufer Kft. Park Mosonmagyaróvár

Virágzó Közösség - 2019 - Mosonmagyaróvár Városüzemeltető és Fenntartó Kft Telenit Kft. - LED-es eredményjelzők, videótáblák, kivetítők, sebességmérők gyártása. STRABAG Magyarország Fazekas Kft. Flexeffect Kft. Barna Útépítő Kft. Atlas-Sport Kft. Augsberger ZuzmóART - A zöld elegancia

Sitemap & Facebook

2016-2020 © MTE 1904 - A weboldal teljes tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. Minden jog fenntartva.

A weboldalt tervezte és készítette: Ozsvár Zsolt e.v.