Ivancsics Alex-Talabér Attila (25’ Hei Viktor) -Fodor Ferenc-Papucsek Barna (38’Fodor András) -Vári Barnabás-Marcolini Lucas-Vermes Krisztián-Erős Gábor-Cseri Tamás-Gosztonyi András-Grumic Miroslav (53’ Rajci Péter)

Credobus Mosonmagyaróvár

Tarczy Pál-Bohner Roland-Koszó Balázs-Deák István ( 93’Baranyai Norbert) -Galambos Ádám-Zsirai Martin-Schmatovich Gábor-Darázs Péter (46’ Németh Márk) -Bartos Julián-Laki Balázs (87 ’ Jasarevic Mahir)-Czár Richárd

Vezetőedző: Király József

Góllövők: Schmatovich Gábor 16.’ ; Zsirai Martin 20.’ ; Laki Balázs 69.’

Lendületes játékkal kezdtük a mérkőzést, már a 16. percben megszereztük a vezetést.

Czár szögletét a berobbanó Schmatovich fejelte a hálóba.

A 20. percben ismét Czár indította a szögletet, amit Zsirai fejelt a hosszú sarokba.  Ezzel a góllal bebiztosítottuk előnyünket 2-0-re vezettünk.

Czár Richárd

A 23.percben veszélyes hazai kontrában a beadást Tarczy ütötte ki, és az érkező Cserit a védők szereltek.

A hazai csapat még az első félidő folyamán két játékost is lecserélt, a 25. percben Talabér helyett Hei folytatta, a 37.percben Papucsek helyett Fodor érkezett.

A 46. percben a hazaiak támadásában Erős 16 méterről indított labdáját Tarczy nagy bravúrral oldalra ütötte.

A második félidőt cserével kezdtük, Darázs helyett Németh érkezett.

Ígéretes helyzetünk a 46. percben sajnos fölé száll. Bartos ugratta Lakit, aki visszasarkalt Némethnek, de a kapu fölött elszállt a labda.

Bohner, Lucas és Zsira kapott sárgalapot szinte egy időben.

Az 58. percben Bartos és Laki 2-1 ellen vezetett kontratámadásunknál, sajnos Bartos rossz megoldást választott, így oda lett a nagy helyzetünk.

A 69. percben adtuk meg  a kegyelemdöfést Kisvárdának. Laki az utolsó emberre rávezette a labdát, eltolta mellette és a kifutó kapus fölött beemelte a hálóba. 3-0 ra vezettünk, ezzel a góllal pedig Laki Balázs fellőtte magát a tabella góllövő listájának második helyére.

A 83. percben a hazaiak csak szépíteni tudtak az eredményen, Hei futott el a jobb szélen, lapos beadására Rajczi érkezett röviden és besarkalta a labdát a bal alsó sarokba. Ezzel a becsületgóllal állt be a végeredmény, Kisvára –Credobus 1-3.

Király József:

A mérkőzés nagy részében a mi akaratunk érvényesült. Jobban alkalmazkodtunk a mély talajú pályához és nem adtunk területet ellenfelünknek. Vannak egyéniségeink, de mégis a csapatmunka diadala volt ez a szép siker, az NBI-es feljutásra pályázó hazai csapat ellen. Koncetrált, szervezett játékkal teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

Révész Attila:

Teljesen megérdemelt vendég siker született. Nem sikerült mentálisan elviselnünk az esélyesség terhét. Ellenfelünk sokkal jobban alkalmazkodott a mély talajú pályához. Az első két gólt szögletrúgásból kaptuk, ezt követően a Mosonmagyaróvár saját játékát játszhatta.  Fizikális és mentális problémákat is láttam csapatomnál.