Szalka duplája három pontot ért az Érd ellen

Szerző: | Dátum: 2021-03-07 17:12:51

A Credobus Mosonmagyaróvár a 23. forduló rangadóján az Érd otthonában lépett pályára. Az óvári csapatból Illés eltiltás miatt hiányzott, hiszen a BKV Előre ellen begyűjtötte az ötödik sárga lapját. A 5. percben Oláh jobb oldali beadását Szalka hat méterről kapásból a hálóba passzolta. 0-1. Öt perc múlva lemásolta a vezető találatát az MTE. Nagy Kevin jobb oldali beadását Szalka az ötös sarkáról továbbította a hosszú alsóba. 0-2. A 35. percben Koós bal oldali szögleténél az első fejest még nagy bravúrral védte Heinrich, de a kipattanó labdát Honti két méterről a kapuba stukkolta. 1-2. A második félidő elején Koós találta el a kapufát 16 méterről. A Credobus Mosonmagyaróvár a jó kezdésnek és a taktikus játéknak köszönhetően megérdemelten gyűjtötte be a három pontot.

Folytatás március 14-én, hazai pályán a Komárom ellen.

Fotó: Balogh István

Érdi VSE - Credobus Mosonmagyaróvár 1-2 (1-2)

Érd, zárt kapuk mögött

Vezette: Katona B.

Érd: Kertész F. – Honti, Bozsoki, Csiszár, Fürjes, Kalmár, Kócsa (Molnár B., 46.), Koós, Varga T. (Kertész B., 65.), Farkas B., Kollega (Balogh Á., 57.). Vezetőedző: Limperger Zsolt

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bohner, Debreceni, Czingráber, Bakos Sz., Takács M., D’Urso, Horváth K. (Balogh F., 93.), Nagy K., Szalka (Tóth M., 82.), Oláh L. (Szabó Zs., 62.). Vezetőedző: Varga László

Gólszerző: Honti (35.), ill., Szalka (5., 10.)

Limperger Zsolt: - Túl nagy előnyt adtunk a Mosonmagyaróvárnak a mérkőzés elején, és ez eldöntötte a három pont sorsát. A második félidőben igyekeztünk nyomást gyakorolni a vendégek kapujára, de hiányzott belőlünk az átütőerő.

Varga László: - Megfelelően felkészültünk az Érd csapatából. A játékosok nagyszerűen helytálltak, és maximálisan betartották az utasításokat. Abból a szempontból van egy kis hiányérzetem, hogy előbb is lezárhattuk volna a mérkőzést. Megérdemelt győzelmet arattunk, amihez gratulálok a srácoknak és a stábnak.