Döntetlen Zalaegerszegen

Szerző: | Dátum: 2021-03-21 14:45:41

Már szombaton útra kelt a Credobus Mosonmagyaróvár, amely a ZTE második csapatához látogatott 25. fordulóban. Az első félidő lassabb iramú játékot hozott, ahol bár helyzetek akadtak gól nem született. 0-0. A második játékrészre már iramot váltottak a csapatok, felpörgött a játék, ám a mérkőzés első találatáig egészen a 77. percig kellett várni. Egy szögletet követő kavarodás után a játékvezető büntetőt ítélt a hazai csapatnak, amelyet Szalay értékesített. 1-0. A 87. percben aztán a Mosonmagyaróvár is büntetőhöz jutott. Egy bal oldali akciót követően Illés ugratta ki Szalkát, akit a tizenhatoson belül buktattak. A büntetőhöz Debreceni állt oda és nem hibázott. 1-1. A végéig igaz még voltak helyzetei a Mosonmagyaróvárnak, ám azokat nem tudták pontosan befejezni, így végül maradt az 1-1-es állás. A játék képét tekintve reális döntetlen született.

Folytatás március 27-én, szombaton a Gárdony ellen.

ZTE FC II – Credobus Mosonmagyaróvár 1-1 (0-0)

Zalaegerszeg, zárt kapuk mögött

Vezette: Horváth P.

ZTE II: Gyurján – Czuczi, Sebestyén, Németh E., Hegedűs O., Kovács B., Szökrönyös (Csóka, 78.), Kámi, Szalay, Németh D. (Fehér B., 82.), Papp L. Vezetőedző: Bozsik József

Credobus Mosonmagyaróvár: Heinrich – Bohner (Szimhardt, 80.), Debreceni, Czingráber, Bakos Sz., Takács M. (Illés, 46.), D’Urso, Horváth K., Tóth M. (Balogh F., 63.), Szalka, Oláh L (Szabó Zs., 46.). Vezetőedző: Varga László

Gólszerzők: Szalay (77. - büntetőből) illetve Debreceni (87. - büntetőből)

Varga László: - Az első félidőben rossz felfogással, stílussal játszottunk, a szünet után viszont a csapat már azt az arcát mutatta, amire képes. A helyzeteink viszont kimaradtak, amellyel el tudtuk volna dönteni a mérkőzést.