MTE 1904 logo

Üdvözöljük a CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR és az
MTE 1904 hivatalos weblapján!

A Credobus Mosonmagyaróvár menetrendje az NB III Nyugati csoportjában - Ősz

Forduló Dátum Idő Hazai Vendég
1. forduló 2020. augusztus 2., vasárnap 11:00 Puskás Akadémia II Credobus Mosonmagyaróvár
2. forduló 2020. augusztus 9., vasárnap 17:30 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár Balatonfüredi FC
3. forduló 2020. augusztus 12., szerda 16:00 BKV Előre Credobus Mosonmagyaróvár
4. forduló 2020. augusztus 16., vasárnap 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár Érdi VSE
5. forduló 2020. augusztus 23., vasárnap 17:30 Komárom VSE Credobus Mosonmagyaróvár
6. forduló 2020. augusztus 26., szerda 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár ZTE II
7. forduló 2020. augusztus 30., vasárnap 11:00 Gárdonyi VSC Credobus Mosonmagyaróvár
8. forduló 2020. szeptember 5., szombat 11:00 MOL Fehérvár FC II Credobus Mosonmagyaróvár
9. forduló 2020. szeptember 9., szerda 16:30 Credobus Mosonmagyaróvár FC Nagykanizsa
10. forduló 2020. szeptember 13., vasárnap 16:30 Bicskei TC Credobus Mosonmagyaróvár
11. forduló 2020. szeptember 27., vasárnap 16:00 Credobus Mosonmagyaróvár Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
12. forduló 2020. október 4., vasárnap 17:00 Pápai Perutz FC Credobus Mosonmagyaróvár
13. forduló 2020. október 10., szombat 15:00 Credobus Mosonmagyaróvár Szabadkikötő SE
14. forduló 2020. október 18., vasárnap 14:30 Lipót Pékség SE Credobus Mosonmagyaróvár
15. forduló 2020. október 25., vasárnap 13:30 Credobus Mosonmagyaróvár SC Sopron
16. forduló 2020. november 1., vasárnap 13:30 III. Kerületi TVE Credobus Mosonmagyaróvár
17. forduló 2020. november 8., vasárnap 13:30 Credobus Mosonmagyaróvár Tatabányai SC
18. forduló 2020. november 14., szombat 13:30 Nagyatádi FC Credobus Mosonmagyaróvár
19. forduló 2020. november 22., vasárnap 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár VLS Veszprém
20. forduló 2020. november 29., vasárnap 13:00 Puskás Akadémia II Credobus Mosonmagyaróvár
21. forduló 2020. december 6., vasárnap 13:00 Balatonfüredi FC Credobus Mosonmagyaróvár

A Credobus Mosonmagyaróvár menetrendje az NB III Nyugati csoportjában - Tavasz

Forduló Dátum Idő Hazai Vendég
22. forduló 2021. február 28., vasárnap 14:00 Credobus Mosonmagyaróvár BKV Előre
23. forduló 2021. március 7., vasárnap 14:30 Érdi VSE Credobus Mosonmagyaróvár
24. forduló 2021. március 14., vasárnap 14:30 Credobus Mosonmagyaróvár Komárom VSE
25. forduló 2021. március 21., vasárnap 11:00 ZTE II Credobus Mosonmagyaróvár
26. forduló 2021. március 27., szombat 15:00 Credobus Mosonmagyaróvár Gárdonyi VSC
27. forduló 2021. április 4., vasárnap 16:30 Credobus Mosonmagyaróvár MOL Fehérvár FC II
28. forduló 2021. április 11., vasárnap 16:30 FC Nagykanizsa Credobus Mosonmagyaróvár
29. forduló 2021. április 14., szerda 16:30 Credobus Mosonmagyaróvár Bicskei TC
30. forduló 2021. április 18., vasárnap 17:00 Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak Credobus Mosonmagyaróvár
31. forduló 2021. április 25., vasárnap 17:00 Credobus Mosonmagyaróvár Pápai Perutz FC
32. forduló 2021. április 28., szerda 17:00 Szabadkikötő SE Credobus Mosonmagyaróvár
33. forduló 2021. május 2., vasárnap 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár Lipót Pékség SE
34. forduló 2021. május 9., vasárnap 16:00 SC Sopron Credobus Mosonmagyaróvár
35. forduló 2021. május 12., szerda 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár III. Kerületi TVE
36. forduló 2021. május 16., vasárnap 18:00 Tatabányai SC Credobus Mosonmagyaróvár
37. forduló 2021. május 23., vasárnap 18:00 Credobus Mosonmagyaróvár Nagyatádi FC
38. forduló 2021. május 30., vasárnap 18:00 VLS Veszprém Credobus Mosonmagyaróvár

NB III Nyugati csoport

1.III. Kerületi TVE77
2.Credobus Mosonmagyaróvár69
3.VLS Veszprém62
4.FC Nagykanizsa61
5.Lipót Pékség SE55
6.Tatabányai SC51
7.Puskás Akadémia FC II50
8.SC Sopron50
9.Komárom VSE49
10.Érdi VSE49
11.Bicskei TC46
12.MOL Fehérvár FC II45
13.Balatonfüredi FC42
14.Pápai Perutz FC40
15.ZTE FC II40
16.BKV Előre39
17.Gárdonyi VSC38
18.Szabadkikötő SE26
19.ESK Ménfőcsanak21
20.Nagyatádi FC9

Elérhetőség

H-9200 Mosonmagyaróvár, Wittmann Antal Park 1.
Telefon: +36 96/576-377
E-mail:


CREDOBUS Mosonmagyaróvár - MTE1904 az Instragramon

Fő támogatónk

Credo autóbuszok - Kravtex-Kühne Csoport - Credo Bus and Coach

További támogatóink

I <3 Mosonmagyaróvár Óvár Építőipari Kft. FÉM-FLEX Épületgépészeti és Fémipari Kft. Opel Autentik Mosonmagyaróvár FRESHPOINT Kft. Alcufer Kft. Park Mosonmagyaróvár

Agrolánc Kft. Virágzó Közösség - 2019 - Mosonmagyaróvár Városüzemeltető és Fenntartó Kft Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. Telenit Kft. - LED-es eredményjelzők, videótáblák, kivetítők, sebességmérők gyártása. STRABAG Magyarország Fazekas Kft. Flexeffect Kft.

Barna Útépítő Kft. Everling Kft. Polar Magyarország Atlas-Sport Kft.

Augsberger LV Sport Websportáruház ZuzmóART - A zöld elegancia

Sitemap & Facebook

2016-2020 © MTE 1904 - A weboldal teljes tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. Minden jog fenntartva.

A weboldalt tervezte és készítette: Ozsvár Zsolt e.v.