MTE 1904 logo

Üdvözöljük a CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR és az
MTE 1904 hivatalos weblapján!

A Credobus Mosonmagyaróvár menetrendje az NB III Nyugati csoportjában - Ősz

Forduló Dátum Idő Hazai Vendég
1. forduló 2021. augusztus 1., vasárnap 19:00 Kaposvári Rákóczi FC Credobus Mosonmagyaróvár
2. forduló 2021. augusztus 11., szerda 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár BVSC-Zugló
3. forduló 2021. augusztus 15., vasárnap 17:30 FC Nagykanizsa Credobus Mosonmagyaróvár
4. forduló 2021. augusztus 22., vasárnap 17:30 Credobus Mosonmagyaróvár MOL Fehérvár FC II
5. forduló 2021. szeptember 1., szerda 16:00 Érdi VSE Credobus Mosonmagyaróvár
6. forduló 2021. szeptember 4., szombat 16:00 Credobus Mosonmagyaróvár VLS Veszprém
7. forduló 2021. szeptember 12., vasárnap 18:00 Bicskei TC Credobus Mosonmagyaróvár
8. forduló 2021. október 6., szerda 15:00 Credobus Mosonmagyaróvár Puskás Akadémia FC II
9. forduló 2021. szeptember 26., vasárnap 11:00 ZTE FC II Credobus Mosonmagyaróvár
10. forduló 2021. október 3., vasárnap 15:00 Credobus Mosonmagyaróvár Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
11. forduló 2021. október 10., vasárnap 15:00 Komárom VSE Credobus Mosonmagyaróvár
12. forduló 2021. október 17., vasárnap 11:00 Gyirmót FC Győr II Credobus Mosonmagyaróvár
13. forduló 2021. október 20., szerda 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár Kelen SC
14. forduló 2021. október 24., vasárnap 11:00 ETO FC Győr II Credobus Mosonmagyaróvár
15. forduló 2021. október 31., vasárnap 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár SC Sopron
16. forduló 2021. november 7., vasárnap 15:00 Pápai Perutz FC Credobus Mosonmagyaróvár
17. forduló 2021. november 14., vasárnap 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár Tatabányai SC
18. forduló 2021. november 21., szombat 13:00 Balatonfüredi FC Credobus Mosonmagyaróvár
19. forduló 2021. november 28., vasárnap 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár Andráshida SC
20. forduló 2021. december 5., vasárnap 13:00 Credobus Mosonmagyaróvár Kaposvári Rákóczi FC

A Credobus Mosonmagyaróvár menetrendje az NB III Nyugati csoportjában - Tavasz

Forduló Dátum Idő Hazai Vendég
21. forduló 2022. február 13., vasárnap 14:00 BVSC-Zugló Credobus Mosonmagyaróvár
22. forduló 2022. február 20., vasárnap 14:00 Credobus Mosonmagyaróvár FC Nagykanizsa
23. forduló 2022. február 27., vasárnap 11:00 MOL Fehérvár FC II Credobus Mosonmagyaróvár
24. forduló 2022. március 6., vasárnap 14:00 Credobus Mosonmagyaróvár Érdi VSE
25. forduló 2022. március 13., vasárnap 11:00 VLS Veszprém Credobus Mosonmagyaróvár
26. forduló 2022. március 20., vasárnap 14:00 Credobus Mosonmagyaróvár Bicskei TC
27. forduló 2022. március 27., vasárnap 11:00 Puskás Akadémia FC II Credobus Mosonmagyaróvár
28. forduló 2022. április 3., vasárnap 16:00 Credobus Mosonmagyaróvár ZTE FC II
29. forduló 2022. április 10., vasárnap 16:00 Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő Credobus Mosonmagyaróvár
30. forduló 2022. április 13., szerda 16:00 Credobus Mosonmagyaróvár Komárom VSE
31. forduló 2022. április 17., vasárnap 17:00 Credobus Mosonmagyaróvár Gyirmót FC Győr II
32. forduló 2022. április 24., vasárnap 17:00 Kelen SC Credobus Mosonmagyaróvár
33. forduló 2022. május 1., vasárnap 17:00 Credobus Mosonmagyaróvár ETO FC Győr II
34. forduló 2022. május 4., szerda 18:00 SC Sopron Credobus Mosonmagyaróvár
35. forduló 2022. május 8., vasárnap 17:00 Credobus Mosonmagyaróvár Pápai Perutz FC
36. forduló 2022. május 15., vasárnap 17:00 Tatabányai SC Credobus Mosonmagyaróvár
37. forduló 2022. május 22., vasárnap 17:00 Credobus Mosonmagyaróvár Balatonfüredi FC
38. forduló 2022. május 29., vasárnap 17:00 Andráshida SC Credobus Mosonmagyaróvár

NB III Nyugati csoport

1.BVSC-Zugló50
2.Credobus Mosonmagyaróvár48
3.VLS Veszprém47
4.ETO Akadémia38
5.Pápai Perutz FC32
6.Bicskei TC31
7.Gyirmót FC Győr II30
8.Tatabányai SC29
9.Érdi VSE25
9.Kelen SC27
10.Puskás Akadémia FC II26
12.Kaposvári Rákóczi FC24
13.FC Nagykanizsa23
14.MOL Fehérvár FC II23
15.ZTE FC II21
16.Komárom VSE21
17.SC Sopron19
18.Balatonfüredi FC17
19.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő10
20.TARR Andráshida SC7

Elérhetőség

H-9200 Mosonmagyaróvár, Wittmann Antal Park 1.
Telefon: +36 96/576-377
E-mail:


CREDOBUS Mosonmagyaróvár - MTE1904 az Instragramon

Fő támogatónk

Credo autóbuszok - Kravtex-Kühne Csoport - Credo Bus and Coach

További támogatóink

I <3 Mosonmagyaróvár Óvár Építőipari Kft. FÉM-FLEX Épületgépészeti és Fémipari Kft. Opel Autentik Mosonmagyaróvár FRESHPOINT Kft. Alcufer Kft. Park Mosonmagyaróvár

Agrolánc Kft. Virágzó Közösség - 2019 - Mosonmagyaróvár Városüzemeltető és Fenntartó Kft Szabó és Társa Belsőépítészeti Kft. Telenit Kft. - LED-es eredményjelzők, videótáblák, kivetítők, sebességmérők gyártása. STRABAG Magyarország Fazekas Kft. Flexeffect Kft.

Barna Útépítő Kft. Everling Kft. Polar Magyarország Atlas-Sport Kft.

Augsberger LV Sport Websportáruház ZuzmóART - A zöld elegancia

Sitemap & Facebook

2016-2020 © MTE 1904 - A weboldal teljes tartalma szerzői jogi védelem alatt áll. Minden jog fenntartva.

A weboldalt tervezte és készítette: Ozsvár Zsolt e.v.